כיצד נשמור על זר פרחים לאורך זמן

האמת העצובה היא שזרי פרחים אינם מחזיקים לנצח. בצד הבהיר, יש הנחיות וטיפים ידועים מעטים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להבטיח את אורך החיים של הפרחים שלך. אנו חושפים את כל מה שאתה צריך לדעת על איך לגרום לפרחים להחזיק מעמד זמן רב יותר ואף להעמיד כמה תיאוריות במבחן.

טיפים לטיפול בפרחים

הצעד הראשון לגרום לפרחים שלך להישאר רעננים יותר הוא על ידי ביצוע כמה הנחיות לטיפול בפרחים. השתמש בטיפים הבאים כדי להאריך את חיי הפריחה שלך מההתחלה.

גזור את הגבעולים אחת הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים עושים לאחר שקיבלו פרחים היא שכחה לחתוך את הגבעולים. השתמש במספריים לגינה כדי לקצץ אחד עד שני סנטימטרים ולחתוך בזווית. חיתוך הגבעולים בזווית מאפשר צריכת מים טובה יותר מכיוון שהם לא יושבים שטוח בתחתית אגרטל. לאחר החיתוך הראשוני, הקפידו לקצץ את הזר שלכם פעם בכמה ימים.

גזום הסר את העלים שמתחת לקו המים. זה לא רק יגרום לזר שלך להיראות טוב יותר, אלא גם ימנע צמיחת חיידקים. בחלק מהפרחים, כמו ורדים, יש עלי כותרת שמירה שהם שניים או שלושה עלי הכותרת החיצוניים ביותר של הפרח. הסרת אלה תאפשר לפרח שלך להיפתח במלואו. לאחר הגיזום הראשוני שלך, עליך לבדוק את הפרחים שלך מדי יום עלים ועלי כותרת מתים או רופפים כדי למנוע ריקבון חיידקי.

השתמשו במים בחוכמה לא רק חשוב להשקות את הזר שלכם, אלא לעשות זאת בחוכמה. הפרחים שלך לא יחזיקו מעמד זמן רב בלי מים, במיוחד לאחר שגבעוליהם נחתכו. לאחר בחירת אגרטל נקי, מלאו אותו במים בטמפרטורת החדר והוסיפו במארז מזון פרחים. וודא כי החבילה התערבבה כראוי ושהמים אינם מדוללים מדי או מרוכזים מדי. חשוב גם לנקות את האגרטל ביסודיות ולהחליף את המים ומזון הפרחים אחת ליומיים-שלושה.

הימנע מאור שמש ישיר, חום, טיוטות ופירות הפרחים שלך יחזיקו זמן רב יותר בחדר עם טמפרטורות קרירות. הימנע מהצגתם באור שמש ישיר או בסמוך למכשירים המייצרים חום. כדאי גם להימנע מאזורים כמו חלונות פתוחים, פתחי חימום או קירור ומאווררי תקרה מכיוון שהם עלולים לגרום להתייבשות מהירה של הפרחים. אתה גם לא צריך להציג את הזר שלך ליד פירות. זה נכון, פירות מבשילים משחררים כמויות זעירות של גז אתילן אשר יכול להפחית את אורך החיים של הסידור הטרי שלך.

בנוסף לטיפול הכללי, אנשים ניסו גם בדרכים שונות לגרום לפרחים להחזיק מעמד זמן רב יותר. תחשוב על תרופות ביתיות כמו הוספת פרוטות, אספירין ואפילו וודקה למי הפרחים שלך.

פורסם ב-$ s ותויג$ s.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *